Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc kötelező...

Nektek mi a kedvenc kötelező olvasmányotok?

Figyelt kérdés

Ha nem lett volna kötelező, akkor is elolvastátok volna? És mi az, ami megfogott benne, ami miatt a kedvencetek lett? Többet is lehet írni.

Kort és nemet is írjatok légyszi, kíváncsi vagyok, hogy melyik korosztálynak melyik jött be a legjobban :D



2019. aug. 10. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bovaryné és a Közöny (vagy Az idegen). De szerettem még a Candide-ot, Tartuff-öt, Dekameront, Édes Annát, A kőszívű ember fiait, Faustot.
2019. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember tragédiája (ezt biztos nem olvasom el pedig, ha nem kötelező), Gulliver utazásai (ez csak ajánlott volt), Tóték, Mester és Margarita (bár ez végül nem volt kötelező, csak beszéltünk róla). Persze még volt egy pár, ami tetszett, de ezek fogtak meg a legjobban, mert elgondolkodtattak amellett, hogy szórakoztattak.

No meg ehhez hozzátartozik, hogy én mindig imádtam az irodalmat, az egyik kedvenc tárgyam volt gimiben, így a kötelezőket sem vetettem meg soha.

21/L

2019. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!