Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségem lesz így...

Milyen lehetőségem lesz így hogy átszervezik az OKJ képzést?

Figyelt kérdés
Gyermeket várok és az volt a tervem, hogy a megszületése után megcsinálok egy szakmát amivel könnyebben el tudok helyezkedni helyben is akár. Az eddigi munkahelyem nagyon messze van. Most kezdjek el egy 2-3 (vagy még több) éves tanfolyamot és küszködjek vele munka és gyerek mellett? Vagy lesz valami gyorsabban elvégezhető?
2019. aug. 13. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem tudom elképzelni, hogy az összes szakmához azonnal találnak olyan hozzá értő embert, aki az eddigi 1-2 éves képzést 3-5 évre tudja nyújtani és minden évet ki tud majd tölteni ugyanazzal a tartalommal.

Az elején még biztos lesznek kavarások. Nem lehet ezt előre kiszámítani.

2019. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Amíg nincs meg pontosan az, hogy mi lesz és hogyan lesz, addig fölösleges aggódni. Azt meg még földi halandó nem tudja, hogy mi lesz és hogyan. De szerintem akinek a feladata az átszervezés, az sem tudja.
2019. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát remélem hagynak valami lehetőséget.
2019. aug. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!