Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz...

Szerintetek mennyire gáz valaki, hogyha egy 22 éves, egyetemista személy nem dolgozik?

Figyelt kérdés
A 3. évében van
2019. aug. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ, hogy a szülei pénzén él vagy diákhitelen.
2019. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sokan vannak így.
2019. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te dolgod, hogy becsületesen tanulj és ameddig megengedheted így magadnak, addig nem gáz.
2019. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a 3.évében van, akkor most jön majd a szakmai gyakorlat. Bsc utolsó félévében pedig sok lehetőség van gyakornoki pozíciókra, ez akár a szakmai gyakorlatból is kifejlődhet, amiből pedig a szakdolgozat.
2019. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A bátyám még 8 általánossal se zavartatja magát 22 évesen. Sosem dolgozott, de nem is tervezi, a kockulásnak él. Na az már ciki.


Egyetemistaként ez teljesen normális.

2019. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem gáz. Főleg, ha nehéz szakon vagy. Képzelj egy orvost. Most melyik hangzik jobban álláskeresésnél :

1.) kettes - hármas voltam mindenből, de van tapasztalatom árufeltöltésből a Tesco-ban

2.) Nem dolgoztam egyetem alatt, de summa cum laude végeztem és ösztöndíjjal külföldön is tanultam 1 szemesztert

2019. aug. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek élnie kell a lehetőségével. Nekem mázlim volt, és ha tanultam, támogattak a szüleim. Kaptam tőlük havi 50 ezret, ha 4-es átlag felett voltam egyetemen. Nem hangoztattam ezt sokaknak, mert nagyon sok barátom dolgozott még egyetem mellett, szóval kellemetlenül éreztem magam. Viszont nekem ez adatott meg, badarság lett volna nem élni vele azért, mert másbak sajnos nem alakultak ilyen jól a dolgaik. De épp ezért tudtan tanulni és sokat segítettem a baráti körömbe nehezebb anyagrészeknél.
2019. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!