Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsen egyetemistáknak magánko...

Pécsen egyetemistáknak magánkollégiumot tudtok ajánlani? Mert én csak egyet találtam google barátommal.

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Pécsi albérletes Facebook csoportokban több helyen hirdettek vmi modern apartmanszerű lalakhatást közös konyhával, többfajta variációban, az elmúlt 2-3 hétben többször találkoztam vele. De nem rémlik a címe.

Miért ilyet keresel? Nem olcsóbb, mint egy albérlet 1-2 fővel osztozva.

2019. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak nincs kivel osztoznom albérleten egy ismerősöm sem jön oda
2019. júl. 17. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van a Zsálecz magánkoli amit jónak mondanak.Amire az előző hozzászóló gondol az a megyeri úton van valahol,a Pécs albérlet szoba lakótárs keresés csoportban gyakran hirdetik.Megkérdezhetem melyik karra,szakra jössz?
2019. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak a Zsálecz van? Mert elég kétes,megosztóak róla a vélemények pl. nem kötnek szerződést,bármikor kirakhatnak meg ilyenek. De jó lenne egyetemi koliba bejutni csak arra kevés esélyt látok.

KTK Pénzügy foszkra.

2019. júl. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!