Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ehhez az érdeklődési körhöz...

Ehhez az érdeklődési körhöz milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A nyelvek nagyon jól mennek, a lehető leghamarabb lett nyelvvizsgám és még tervezek is. Irodalom, nyelvtan szintén a kedvenceim közé tartozik. Sajnos a biológiából nem tudtam olyan jó eredményt nyújtani, csak négyest (nem tudom, hogy a tanár miatt vagy egyszerűen csak nem megy). A matekot kedvelem, viszont a logikám nem a legjobb, de nem tartozok a rosszak közé. A többi tantárgy semleges számomra.

Nagyon érdekelnek az emberek, szeretek ezzel fogalkozni. Szerintem a szókincsem is jó. A tanulásban elhivatott vagyok.

Igaz még messze van a pályaválasztás, de nagyon szeretnék kitűzni valamit célként, mert úgy érzem így csak bolyongok az életben, nincs semmi inspirációm.

Az első munka ami viszonylag megtetszett az a pszichológus, de kételyeim vannak ezzel kapcsolatban(nagyrészt a biológia miatt), és aggódom hogy mások próblémáit túlságosan magamra venném.

Aki tudna segíteni nagyon megköszönném!:)



2019. aug. 21. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utánanézek! :)
2019. aug. 21. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az alábbiak közül bármelyik:


Magyar-angol szakos tanár

Hr-es

Jogász

Pszichológus

Fordító

Idegenvezető

Színház- és Filmművészeti Egyetemen lévő szakok


Remélem tudtam segíteni:)

2019. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!:)
2019. aug. 23. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!