Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi után állok, és...

Érettségi után állok, és ötletem sincs mit kezdjek magammal. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek, kevés lehetőség, alacsony fizetések. B kategóriás jogsival és c1-es angol nyelvvizsgával rendelkezem.

2019. aug. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Javaslatok? Azt javaslom, gondold végig, mi érdekel, miben vagy jó, mi az, ami jól fizet és mi az, ami elérhető azon a környéken, ahol dolgozni szeretnél. Ezek közös halmazából válogass.

De most komolyan: ha mi azt mondjuk, legyél műkörmös, akkor holnap beiratkozol körmös tanfolyamra?

2019. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval értek egyet. Túl kevés Paramétert adtál meg ahhoz, hogy segíteni tudjon bárki is. Nem tudom milyen középtávú céljaid vannak. Akarsz-e (pár)kapcsolatot. Milyen tevékenység közben érzed jól magad? Marha sok mindent kellene még tudni.
2019. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leginkább egy turizmushoz kozeli teruleten tudnam elkepzelni magam. Nem szeretem a monotonitast. Kulfoldre szeretnek koltozni amilyen hamar csak lehet. Okj-t nem tudom erdemes-e kezdeni.
2019. aug. 27. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajón dolgozni? Felszolgáló, pincér, bármixer, idegenvezető? Én sem tudom érdemes-e OKJzni. Esetleg még egy nyelvet jól megtanulni nem lenne rossz.
2019. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, arra én is gondoltam. Egy nyelv még tervben van, spanyolon gondolkoztam.
2019. aug. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!