Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a kémia emelt...

Mennyire nehéz a kémia emelt érettségi?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 11:34
 1/5 anonim válasza:
0%

Nem nehéz. Ha akarod akkor minden menni fog. Vagyis ha szereted a kémiát akkor nem lesz gond. Én is gondolkozok még, hogy szeretnék e emeltezni belőle. Hát majd meglátom, hogy fogom szeretni a gimibe 😁

De egyébként a kémia szerintem majdnem a legkönnyebb tantárgy.

2019. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre ne hallgass, most megy gimibe, biztosan nem látott még emeltes feladatsort. Szerintem nagyon nehéz és kevés ember érti meg, de kitartással akár minden sikerülhet. Tanulj rá rengeteget!
2019. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első még a gimit sem kezdte el, de máris okoskodik lOl


Nagyon nehéz, az egyik legnehezebb érettségi tárgy, emelt fizikával, matekkal egy szinten van. De persze ezt lehetne vitatni, mert a matek azért szinte tiszta számolás (elmélet gyakorlati alkalmazása), a fizikában már elmélet is van, és ugye kinek mi a nehéz, de kémiában maga az elmélet mennyisége is sok, de

azt ugye meg lehet tanulni, viszont a számolásokban sosem lehet biztos az ember. Rengeteget kell gyakorolni, nagyon tudni kell, mert iszonyatos feladatokat szoktak berakni sajnos.

Egyébként az nyilván sokat számít, ha szereted, meg szerethető tárgy is, de attól még nehéz.

2019. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Nem mondtam én, hogy ovis feladat lesz 😂😂✋🏼 De ha szereted akkor sikerül. Elég szorgalmas vagyok és kitartó, tehát ami nem megy igen azt ne erőltesd. De ha tényleg nagyon határoztott és a felfogásod is oké akkor ne tántorítson el téged semmi és senki. Tényleg csak akarni és tanulni tanulni tanulni kell. Ne hagyd, hogy mások be ijesszenek téged. Nem lehet olyan szörnyű az ha rajta vagy a tanuláson és gyorsan tanulsz pörög az agyad akkor siker 😃😊😊😊 Sok sikert.
2019. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
határozott* bocsánat.
2019. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!