Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti várjátok a sulit? Ha igen...

Ti várjátok a sulit? Ha igen miért? Ha nem miért?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Én nagyon várom, mert az unatkozó kisgyerekek aktivitása az oldalon jelentősen csökkenni fog, nem lesz annyi trollkodás reményeim szerint
2019. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Hosszú betegség miatt sokat voltam itthon, szóval egy picit várom, meg izgatott vagyok miatta, mivel sulit váltottam, és ezentúl estire fogok járni. Viszont eléggé félek is tőle, hogy mi lesz, ha nem tetszik, nem megy majd, satöbbi. Vegyes érzéseim vannak, de sajnos (vagy nem) úgyis mindjárt itt van 😂
2019. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
50%
Huhh. Én igazából várom. Persze nem azt mikor megszólal a tanár, hogy “Írólapot vegyetek elő” hanem inkább az osztálytársak hiányoznak akikkel nem talàlkoztam a nyáron. De szerintem az emberek 75%-a îgy van ezzel
2019. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

17 leszek osszel, az jo kerdes, hogy mik a celjaim, az elso az erettsegi, nyelvvizsga es koltozes:D

En valamiert varom kicsit, pedig utalom azt a helyet. Az osztalytarsak nagy reszet sem birom, de megis csak jobb tarsasagban lenni, mint egyedul.

Most lesz egy kis valtozas a tantargyaimat illetoen, igy arra kivancsi vagyok. Illetve szeretnek valami rendszert is vinni az eletembe, amit szinten izgatottan varok.(Aztan lehet sot valoszinu hogy nem ugy fog sikerulni ahogy en azt most eltervezem de hatha😂😂)

Es kerdezo te hany eves vagy, mik a celjaid?:)

2019. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
41%

Várom, mert szeretem az osztályt. Estire járok és nagyon jó a közösség, összetartó. Ez érthető is hisz felnőttek vagyunk.

Most munkahelyet is váltok, az miatt izgulok kicsit.

Májusban érettségizünk, csak túléljük valahogy🤣


Amúgy természetesen tanulok tovább, Borbély leszek.


20/F

2019. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Amugy a kerdesnek mi koze a tini parkapcsolatokhoz? xD
2019. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#8 én is téged;)

#7 mert itt vannak tinik?

Plusz suliban is vannak kapcsolatok nem? Meg is van a kapcsolat.

2019. aug. 28. 00:23
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Van erre külön kategória..emberek-tanárok, iskolatársak, ha más nem.
2019. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
#9 jaaj suliba nem csajozunk/pasizunk mert ha szakitas van akkor egymas pofajat kell nezni egesz tanevbe
2019. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahj istenem. Muszáj még itt is kötekedni? A hibát keresni? Nem tetszik? Pörgess tovább. Remélem nem nehéz megtenni...
2019. aug. 28. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!