Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen mit jelol a kredit?

Egyetemen mit jelol a kredit?

Figyelt kérdés

Pl az egyik targy 6 a masik csak 3 kredit. Azt jeloli hogy melyik a fontosabb,vagy hogy melyik fedle nagyobb tananyagot vagy egeszen pontosan mit jelolnek ezek?


Koszonom a valaszokat!



2019. szept. 3. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy körülbelüli érték arról, hogy hány munkaórát kell belefektetni az elvégzéséhez. Gyakorlatban ez nem feltétlenül teljesül azért, van hogy egy 3 kredites nehezebb, mint egy 5-6, ahogy a 11 kredites sem feltétlenül 2x olyan nehéz, mint egy 5-6 kredites.
2019. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A kredit azt az időt jelenti, amennyi idő a követelmények teljesítéséhez szükséges. 1 kredit kb.30 óra. Ebbe beleszámítanak az órák, gyakorlatok, előadások, a beadandókra fordított idő, a tanulási idő, vizsgázás stb.
2019. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne ijedj meg, egy 3 kreditesnél nem feltétlen kell 90 órát tanulnod, hogy sikerüljön :D
2019. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb semmi fontosat. Volt kétkredites tárgyam, amin alig tudtam átmenni (az egész szak szenvedett vele), meg volt 4 kredites, amin kb a gimis tudásom és egy kis gondolkodás elég volt az ötöshöz.


Szóval ne gondolj bele túl sokat. Ha államis vagy, akkor van egy minimum "kreditösszeg", aminek megkell lennie, plusz számíthat ösztöndíjnàl. De a 3 év egyetem alatt nem vettem észre összefüggést az adott tárgy és a hozzákapcsolt kreditérték közt.

2019. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*adott tárgy nehézsége
2019. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt a mennyi idő kell az elvégzéséhez hülyeséget hagyhatnátok végre.

sz*ptam már kétkredites tárgy miatt(jegyzőkönyvek , zh-k , az aláírásért beugró, szóbeli szűrés és utána még irásbeli) is) és volt potya 7-8 kredites tárgyam ahol elég volt bejárni kb.

2019. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!