Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egyetemen valakinek...

Ha az egyetemen valakinek elfogynak a passzív félévei, és adott félévben nem tudja folytatni, akkor később milyen lehetőségei lesznek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy

1. tudja-e később, néhány év múlva mondjuk adott szakon tanulmányait folytatni, azaz benne marad-e a rendszerben attól hogy kitették a szőrét mert elfogytak a félévei vagy pedig ott végleg bezárult a kapu, illetve ha folytathatja akkor

2. megmaradnak-e az addig megszerzett tárgyai, kreditjei, Neptun-fiókja stb., vagy 0-ról kell kezdenie mindent (vizsgák, aláírások, stb.)?



2018. dec. 27. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Újrafelvételi után a meg nem változott tárgyakat el lehet fogadtatni külön engedéllyel.
2018. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Engem is érdekelne ez az állapot. Ha megtudtál valamit megtennéd, hogy nekem is megírod? Köszönöm.:)

2018. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm írt kérvényt és engedélyezték neki a plusz 1 félév passziválást.


Én egyszer újrajelentkeztem, így kivédve az önköltségesre való átkerülést. Hivatalosan mindent nulláról kezdesz, gyakorlatilag el tudod fogadtatni a már teljesített tárgyaidat. Ehhez kérvényt kell írni és mellékelni a korábbi leckekönyvedet. Mindenem megmaradt, annyi, hogyha időközben változik a tanterv az újat veszik figyelembe. Van olyan tárgyam amit anno kötválként teljesítettem, de azóta az alaptanterv része. Másnak az egymásra épülése változott.

2019. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!