Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok a leggyorsabban,...

Hogy tudok a leggyorsabban, leghatékonyabban megtanulni holnapra ~200 oldalt?

Figyelt kérdés
Érdekelne mások hogy csinálják:D A szünetben semmit nem csináltam, most meg szívok. Jellemző. Tippeket kérek, ki hogy tanul, mert én leckéről-leckére megtanulom, felmondom. Az túl hosszú idő 150 oldalnál. Ha valakinek van valami ötlete, akkor azt megoszthatná velem.

2011. nov. 8. 13:46
 1/1 anonim válasza:
Én általában úgy tanulok, hogy nem sietem el, és 1X átolvasom lassan, úgy hogy értsem, és én egy olvasás után már tudom is az egészet. Na jó, azért nem az egészet, csak a legfőbb részét. De nem mindenki jegyzi meg rögtön 1 olvasás után. De az segít, ha nagyon koncentrálsz a leckére, és érted, amit olvasod, és akkor jól megjegyzed. De nem tudom, ez csak az én módszerem.
2011. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!