Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » HELP! Holnap megyek pótvizsgár...

HELP! Holnap megyek pótvizsgára, és munkában túlórázni fogunk. Mivel győzhetném meg a mesternőt, hogy ne kelljen túlóráznom? HELP!

Figyelt kérdés

740€ keresek havonta. Már 1x lefújtam a pótvizsgát, mert mentem kontrollra feleslegesen. Most kaptam új időpontot holnapra 14:30. 6 - 14-ig kellene dolgoznom, csakhogy túlórázni fogunk 18-ig. Máma meg is mondtam volna a mesternőmnek, hogy nem tudok ott maradni, de megkérdezi, hogy miért, mit mondok? Hogy megyek pótvizsgára? Azonnal ad felmondást attól félek. Orvoshoz nem mehetek, mert megint azzal fog jönni, hogy most jöttem rá, hogy orvoshoz kell mennem? 7,5 órát fogom dolgozni de a következő 3,5 órát nem tudom ledolgozni.


Mi a fenét csináljak?


2019. szept. 4. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!