Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a tanulmányaimat...

Hogyan tudom a tanulmányaimat felfüggeszteni?

Figyelt kérdés

Az idei tanévre felvettek egy egyetemre, azonban különböző okok miatt végül nem jutott arra lehetőségem, hogy tanulmányaimat megkezdjem az adott egyetemen.

Mióta tudomásomra került a felvételem, azóta többször próbáltam az egyetemmel felvenni a kapcsolatot emailen keresztül, azonban úgy tűnik, hogy vagy nem kapták meg a kérvényemet, vagy pedig nem igazán érdekli őket az egész, és inkább hallgatójukként kezelnek engem (neptun tevékenységekből folyamatosan kapom az értesítéseket emailen annak ellenére, hogy nem tettem semmit se a neptunban).


Van valami mód arra, hogy felfüggesszem a tanulmányaimat?

Nyilván van olyan, hogy felfüggeszthetem, viszont hogyan lehet? A neptunban is fel lehet függeszteni? Ha igen, mit kell hozzá tenni?


Segítségeteket előre is köszönöm!



2019. szept. 4. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Állítsd át passzívra a félévedet, ha később még akarsz oda bejárni. De egyébként nemtom, első félévet mindenhol lehet-e,de indokoltan biztos lehet.

[link]

2019. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!