Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Suliváltással kapcsolatban...

Suliváltással kapcsolatban tudnátok segíteni? (Budapesten)

Figyelt kérdés
11.es vagyok jelenleg egy olyan gimnáziumban ami teljesen megváltozott a rossz irányba. Jó lenne váltani de sajnos eddig egy sulit se találtam megfelelőnek. A cél az lenne hogy legyen egy viszonylag erős fizika fakt ami jól felkészít az érettségire és lehessen spanyolt tanulni ugyanis már 2 éve azt tanulok. Szóval ismertek ilyen sulit Budapesten és környékén ahol ezek állnak és könnyedén átvennének illetve a közösség is jó? Köszi előre is

2019. szept. 4. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Könyves Kálmán, Újpest. Idén kezd a spanyol oktatás, a fizika fakt meg g.c1 erős, főleg hogy van csillagászszakkör, csillagvizsgálóval. Idén is volt diakolimpia vagy mi. Jó hely. Ajánlom.
2019. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kőbányai szent lászló gimiben lehet spanyolt tanulni második idegen nyelvként, volt osztálytársaim nem panaszkodtak a fizika érettségire, és felvették mindannyiukat a kinézett mérnöki szakokra.

a lászlós közösség nagyon jó szerintem, eléggé sok program van + az év eleji kirándulások is mindig klasszak.

azt viszont nem tudom, hogy mennyire könnyedén vennének át, pláne hogy 11.es vagy, és már elkezdődött az év

2019. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi, de azért egy próbát megér nem?
2019. szept. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!