Meg lehet ezt csinalni?

Figyelt kérdés

Kozepsuliba jarok, kilencedikes vagyol, es ket tannyelvu informatikas osztalyba jarol. Rajottem h nem meg de ez csak az ket tannyelvu elokeszito. Soha nem tanultam angolt,meg is tudok valamennyire, volt egy teszt ami eldonti,hogy melyik csoportba kerulsz, es a jobb csoportba kerultem, ami egyben nehezebb is. Ami a lenyeg, hogy nem megy az angol, a masik csoportban folyamatosan basztatnak, abba nem megyek at. Ha megirom a tesztet es megbukom akkor atkerulok a sima infos osztalyba, de azt nem akarom mert akkor, ertitek,meg

bukok. Szerintetek at lehet menni meg most a sima infoba?


2019. szept. 5. 12:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyetemre szeretnek menni, meg felek, hogy a csaladom csalodik bennem.. de attol is felek, hogy nem fogok tudni 4 even keresztul angol nyelven tanulni..
2019. szept. 5. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!