Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vittem be a beiratkozási...

Nem vittem be a beiratkozási lapot egyetemre, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Most lennék első éves egyetemen (PTE-KTK, ALK), de nem tartózkodtam Pécsen, és nem tudtam be vinni a beiratkozási lapom. Csak a neptunba léptem be, és ott váltottam át a félévem passzívra. Ilyenkor mi van?

2019. szept. 8. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nem vittem be a jelentkezési lapot azt jelenti, hogy nem iratkoztál be?


Ha még van rá lehetőség, akkor be kell iratkozni, különben nem lesz jogviszonyod. Az teljesen mindegy, hogy a neptunban passzívra raktad-e vagy sem.

2019. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem iratkoztál be... ebben az esetben nem vagy az egyetem hallgatója. Rengeteg papírt, dokumentumot és igazolványt le kellett volna adnod, nem csak azt az egy beiratkozási lapot.
2019. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első félévben mindig be kell iratkozni, személyesen. Lecsekkolják a papírjaidat, nem kamuztál-e.


Ha lekésted, akkor pótbeiratkozás pénzért... de az egyetemi TOt kérdezd.

2019. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a TO-val, még lehet, hogy nem csúsztál ki a beiratkozásból és tudod pótolni.
2019. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

TO - Telefon - Pótbeiratkozásról érdeklődni - Minél előbb!

Esélyes, hogy még nem csúsztál le róla. 1-2 hétig még általában el lehet intézni. Egyeteme válogatja. Sok sikert! :)

2019. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!