Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetek hegyimentő ha előtte...

Lehetek hegyimentő ha előtte germanisztikára járok egyetemre? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Hegyimentő szeretnêk lenni. (Ausztriában ha lehet) viszont egyetemre szeretnék menni germanisztikára, mert nagyon érdekel a német nyelv és úgy az egész ország stb. (Mêg gimis vagyok, van időm) a kérdésem az lenne, hogy egyetem után van valami képzés hegyimentőnek? Vagy eleve olyan suli kell, és felejtsem el a germanisztikát?

2016. júl. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
bármi lehetsz, csak pénz kérdése. valamilyen vizsga, tanfolyam, vagy képzés mindenképpen kelleni fog hozzá, de hogy azon kívül mit végeztél el, az tökmindegy.
2016. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) de akkor kb hány év, mire egyetem után dolgozhatok, mint hegyimentő?
2016. júl. 26. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább mentős szakra kéne akkor menned. Azt úgyse úszod meg, csak germanisztika után fizetős lesz már. De am ha tudsz németül, nézd meg a követelményeket, hogy mi kell hozzá. Gondolom van plusz kiképzés, stb stb Hadd ne guglizzak már helyetted.
2016. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!