Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3. passzív félév: milyen...

3. passzív félév: milyen indokkal?

Figyelt kérdés

Elolvastam a törvényi szabályozást, tudom, hogy egyhuzamban 2 félévet lehet csak halasztani, a 3. már maximum csak dékáni engedéllyel. Az érdekelne volt-e olyan akinek ez sikerült, és milyen indokkal? Jelenleg én egyszerűen nem tudom megoldani sem anyagilag, sem az időbeosztásomba nem fér bele, hogy az ország túl felére járjak majdnem minden hétvégén, de el kell végeznem a szakot különben nem dolgozhatok tovább ezen a pályán. a törvényileg meghatározott okok egyike sem áll fen nálam (szülés, baleset, betegség)

Remélem tudtok segíteni, a negatív beszólásoktól kérlek kíméljetek. köszönöm!



2019. szept. 13. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A munkára hivatkozó indokot nem szokták elfogadni sajnos.
2019. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem indok. Olyan egyetemet kellett volna valasztanod ami közel van a munkahelyedhez, vagy levelezőre jelentkezni es arra bejárni egy hónapban 1x hétvégente. Ha mar annyira a munkadhoz kell, gondolkodhattal volna ezen hamarabb is. Innen ki fognak rúgni úgy készülj. A munkahelyednek meg kell ez a kepzes eddig nem tudom hogy kamuztad be hogy el fogod vegezni.

Jelentkezz at masik suliba vagy levelezőre, vagy hagyd ott a munkád.

2019. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezen az egy helyen indult ez a képzés, és tisztában vagyok vele, hogy ez nem indok, nem is ez volt a kérdés, hanem hogy mi lenne az az indok amit elfogadnak.
2019. szept. 13. 19:35
 4/5 A kérdező kommentje:
és most is levelezőn vagyok, de úgy rakják össze az órákat, hogy van amikor csütörtökön már le kell indulni, de legalább pénteken, és majdnem mindien hétvégén.
2019. szept. 13. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Indok lehet tartós betegség vagy műtét, haláleset, terhesség, de ezeket is igazolni kell.
2019. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!