Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire furdalna a...

Titeket mennyire furdalna a lelkiismeret ha 2 hónap után ott hagynátok a szakdolgozatos helyeteket?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam 1 hónapot minden nap, szeptemberben heti egyszer. Nyáron két hét volt olyan, hogy csak velem volt foglalkozva, a másik két héten volt ott más is, akit szintén be kellett tanítani, így az az idő amúgy is elveszett volna a témavezető számára. Ha jól tudom, a témavezető amúgy sem kap plusz pénzt ezért. Még 3 félévem van megcsinálni, tehát nem szorít az idő.


Se a témavezetőt se a munkát nem birom. A munka iszonyat unalmas, monoton, az esetek többségében ráadásul csak gyakorlás, nem is élesben megy. Kvázi ugyanaz minden egyes nap. A témavezetőm pedig szerintem szintén nem bír engem, lehet még örülne is ha elmennék. Nyáron az utolsó nap miután minden egyes szabad napomat önszántamból ott töltöttem, megkaptam hogy amúgy tudja hogy engem nem érdekel az egész és csak azért vagyok ott mert kell egy szakdolgozat. Bár ez azóta valóban igaz lett és ebben ő is sok szerepet játszott. Szerintem egyébként én is megspóroltam neki közel annyi időt, mint amennyit ő rám fordított. Vannak ott emberek akik már fél évet töltöttek ott és nem kaptak témát, bár nekik sem sürgős. Tehát ha még az lenne hogy gyors fél év alatt összehozok egy szakdogát akkor maradnék, de ez nem esélyes. Egyszerűen egyre kevésbé birom az egészet.


Ezek ellenére szivesen megfontolnék pár ellenvéleményt is, hogy esetleg miért gondoljátok hogy bunkóság lehet ott hagyni ezt a helyet, nem akarok meggondolatlan döntést hozni.


2019. szept. 30. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami nem megy, nem kell erőltetni. Válassz olyan témát, ami érdekel, foglalkoztat, és a konzulens is szimpatikus.

Máskülönben egy kényszer, kínlódás lesz az egész, ami nem sok jóra vezet.

2019. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!