Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Próbáljam meg az októberi...

Próbáljam meg az októberi matekérettségit?

Figyelt kérdés

Teljesen buta vagyok matekból,de tényleg.Az első érettségi vizsgán meg is buktam matekból.(Még szóbelire se mehettem)Mindig rosszul ment a matek,általánosba is hármas voltam belőle.Az első vizsgára a jelenlegi matektanárom "készített fel",akit imádok,és nagyon jól tanít,de egyedül abszolút nem megy.Most is gyakoroltam a matekot,de egyszerűen már sírhatnékom van annyira nem megy,és felmérgel.Halmazokon meg a gráfokon kívűl semmi nem megy.Csak tanárral.Nem is értem,hogy jutottam el eddig,mert 2x csak kegyelem kettessel engedtek át...

Szégyellem magam emiatt,de nekem már csak azon forog az agyam,hogy lehet diszkalkuliám van.

Realista vagyok,és szinte tudom,hogy megfogok bukni megint.

De ez még ingyenes,a következő pót lenne 24000 Forint..

19/F


2019. okt. 3. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként mindennap járok matekra..
2019. okt. 3. 14:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert már lekéstél a jelentkezési határidőről.
2019. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már jelentkeztem.
2019. okt. 3. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, miért nem próbálod meg felmentetni magad?! Nem lehet, hogy diszkalkuliás vagy?
2019. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert nem hiszem el,hogy ekkora kretén vagoyk..
2019. okt. 3. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A diszkalkulia nem kreténség, hanem egy betegség. Ha pedig kivizsgáltatod magad jobb esélyekkel tudsz indulni, nem árt tudni róla
2019. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj nem vagy kretén számos területen diszkalkuliásként is el tudsz helyezkedni. Ha sikerül felmenthetned magad akkor helyettesítheted a matekot valamilyen más tárggyal. Szép hogy próbálkozol és nem azt mondom hogy add fel csak hogy van egy ilyen lehetőség is. Inkább arra gondolj hogy te a nehézséged ellenére is próbálkozol. És ne stresszelj mar meg van az érettségid nyugi. Senki nem tud mindent szóval ezen igazan ne aggódj.
2019. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!