Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszer próbáljam meg az...

Egyszer próbáljam meg az egyetemet, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Maga az ötlet nem tőlem jött,régebben pályaorientáción is mondták hogy jól kezelem a lelki sérülteket és nekem pszichológusnak vagy pszichiáternek kéne lennem.Viszont nem igazán vonz,alapból elég fegyver kedvelő vagyok,így a figyelmem 22 éves koromra rendőri pálya felé terelődött,de mivel nagyon csúnyán írok így úgy járnék mint egy haverom aki ez miatt elhasalt a pszichológiain elvileg.Én kézírásom teljesen olvashatatlan ezért kaptam diszgráfia diagot,ami rendőrségnél kizáró ok.A másik hogy úgy érzem hogy ha egyetemre mennék kilógnék a baráti körömből,nagyon nem tudok dönteni,a másik hogy lehet jól kezelem a lelki sérülteket,de nem akarok valahogy velük foglalkozni.
2018. ápr. 5. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
22 évesen még mindig próbálkozni csak, az talán túlzás.
2018. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

1. Váladzoló!

30 éves korára csak eldönti, hogy mi akar lenni, ha nagy lesz...

Kérdező!

Ha most kezdenéd el a pszichológia képzést, amivel Msc nélkül nem tudsz elhelyezkedni és ha minden tárgyad elsőre sikerül, akkor is 27-28 éves korodban végzel..

Nem értem az embereket...

2018. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod csinálni, akkor miért mennél oda?


Én ott tanulok. Ha papírod van diszgráfiáról, vizsgázhatsz szóban. Rendesek. (KRE)


Ha csak az zavar, hogy nem akarsz terapeuta lenni, nem csak az lehetsz pszichológiával. Nem tudom mi kell hozzá, de rendőrségen is dolgoznak pszichológusok. Ennek utána járhatnál jobban.

2018. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van papírom,de a rendőrségi jelentkezés tájékoztatóban ott az áll hogy a diszgráfia az pszichológiain kizáró ok.
2018. ápr. 5. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha nem akarod, csinálni, NE csináld - ez ilyen egyszerű

2. "ha egyetemre mennék kilógnék a baráti körömből" - majd ha ezen már túljutsz, akkor nevezheted magad felnőttnek, és akkor választhatsz egy olyan szakot, amit szeretsz is:) Van választék:D

2018. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!