Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nem szeretem már ezt,...

Nagyon nem szeretem már ezt, többi lent?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok végzős és informatikát tanulok..sajnos:)

Nagyon elegem van már mindenből, vagyis csak a suliból, azon belül ebből a szakból amit tanulok. Annyira utálok már bejárni arra az órákra mint például a programozás vagy hálózat. Magyarul a gyakorlati órákra. Valahogy nem köt le nem érdekel, és már lelkileg 0 vagyok kb. Elegem van hogy rágják a fülemet a tanárok hogy tanuljam meg az anyagot meg stb. De olyan szinten nem érdekel hogy meg se akarok érteni meg stb.. Ezt amit érzek nem nagyon tudom kifejezni sajnos.

Volt tavaly egy olyan mikor ezt felhoztam szüleimnek, és bele egyeztek abba hogy át menjek másik suliba stb, de aztán valahogy ebből semmi nem lett. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek most mit kéne tegyek? Olyat nem lehet hogy amilyen szakon vagyok abból nem érettségizek vagy hasonlók? Nagyon örülnék hogy ha segítenétek mert már lelkileg 0 vagyok a suli miatt. Az életem normális a sulin és apámon kívül, van barátnőm stb. Légyszi segitsetek..



2019. okt. 9. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Jatekprogramozas esetleg nem hozna meg a kedved? Ki nem szeret jatekot programozni?


Esetleg meg amilyen iranyba mehetsz es kapcsolodik az informatikahoz es "erdekes" az a hackeles, crackeles, virusok vizsgalasa.

2019. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már hányingerem van tőle, már akkor mikor beülök órára.. olyan a tanár is hogy áá kikészít, és van mikor 4 óra egyhuzamban.. katasztrófa az egész, vagyis nekem..
2019. okt. 9. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit csinálnod kell, mert az IT egy olyan dolog, amit nem lehet kényszerből csak a pénzért csinálni. Azt szeretni kell.

Elsőnek azt döntsd el, hogy mit akarsz helyette csinálni. (Hogy ki tudod-e hagyni az infós tárgyaid érettségijét, és csak a kötelező 5-öt írnád meg, azt nem tudom lehet-e, kérdezz rá a suliban).

Érettségi után mi a terved? Valami szakma? Egyetem tervben van? Illendő eldöntened, mire dobbantasz.

De azt nehezen tudom elképzelni, hogy neked miért most utolsó évedben jutott eszedbe, hogy rühelled az informatikát? ...

2019. okt. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!