Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek továbbtanulni...

Hova menjek továbbtanulni (amivel utána érek is valamit)?

Figyelt kérdés
Gimiben fogok érettségizni tavasszal. Fogalmam sincs hogy mit válasszak. Matekkal különösebben nincs problémám viszont fizikából 11. végén éppen csak átcsúsztam kettessel... Nagyobb mennyiségű 'rizsa' szövegek magolása/tanulása nem igazán megy (szerintem ez a legnagyobb problémám). Nyelvvizsgám van angolból.
2019. okt. 17. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Fizika nem nagyon számít, én gazdasági szakon tanulok és énis éppen kettes voltam fizikából, miközbe ötös matekból, egyetemen fizika nem kell, és geometria se tudtommal, de jó hogy ha emelt szinten tanulod mert az új dolgok teszik ki a dolgozatok terén a legtöbb pontot, amit középiskolában emelt szinten tanítanak, igaz annál se minden kell.
2019. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közgazdaságtan, vagy ha infobol jó vagy, akk mérnökinformatikus/gazdinfo
2019. okt. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!