Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Epiteszmernoki (osztatlan)...

Epiteszmernoki (osztatlan) dzakon szeretnek tovabbtanulni, es csak most neztem utana, hogy kell rajz alkalmassagi vizsga. Az mikor van? Mennyire nehez? Mennyi ideig kell elokeszitore jarni? Mikor indul a bme elokeszitoje?

Figyelt kérdés
Semmit sem tudok es elegge ketsegbeestem. 12.es vagyok rajzom 10.ota nincs de addig vegig terbeli dolgokat rajzoltunk nagyon szeretek rajzolni csak egy ilyenre nem igazan vagyok felkeszulve.

2015. okt. 14. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyetem indít rajzi előkészítőt, amire nagyon ajánlott jelentkezni. Nem olcsó, de nagyon hasznos. [link]

Még nem vagy egyáltalán késésben, lesz idő belerázódni, eleinte úgyis néhány kockát rajzoltok perspektívában és a tanfolyam végére fogtok eljutni a vizsga anyagáig.

Üdv,

egy másodéves építészhallgató

2015. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:) esetleg ha ezt olvasod tudnal meselni az epiteszmernokirol?:D mennyire kemeny a fizika meg milyen az egesz
2015. okt. 15. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek ide járni, jó a közösség, nagyon sokszor egymásra vagyunk utalva. Sokat kell rajzolni, ami rengeteg időt emészt fel, sokszor volt rá példa, hogy nem tudtunk lefeküdni aludni, mert sietni kellett a leadásra. Az első félévben nehéz volt megszokni a hajtást és a folyamatos munkát. A tárgyakról bővebben itt: epiteszhk.bme.hu, felül a gólyáknak fül alatt. A mintatantervet is megtalálod ezen a honlapon, abból is láthatod milyen tárgyakat kell(ene) elvégezni a 4 éves BSc és 5 éves osztatlan képzés alatt. Folyamatosan tanulni kell, de legalább nem bukik meg az ember. A kari szociális élez is egész jó, bár aki el akarja végezni időben, az nem bulizik éjjel-nappal.. :)

Az ábris nehéz, ahogy a szilárdságtan is... a tervezési tárgyak jók, kiteljesítheted a kreativitásodat, bá kell hozzá egy kis irodalmi érzék is, mert sokszor ugyanúgy bele kell magyarázni dolgokat a tervekbe, mint egyes versekbe. A tanárok nagyon jók, segítőkészek. Szóval nekem a hosszadalmas és sok feladat mellett nagyon pozitív az egész. :) ui.: gyere nyílt napra, ha érdekel :)

2015. okt. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj koszi a valaszt:) igazabol az a baj hogy rosszakat mondanak azok akik elvegeztek hogy nemtalalnak munkat es szar a fizetes :( majd megnezem mikor lesz nyiltnap lehet elmegyek:D
2015. okt. 27. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!