Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tálalok olyat, aki pénzért...

Hol tálalok olyat, aki pénzért megirná a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés

Még mielőtt elítélnétek, közölném, hogy nem szeretnék abban a szakmában dolgozni. Szüleim rámerőltették, az akkori mit sem tudó énemnek, hogy muszáj az érettségi után egyetemre menni, mert akkor leszek valaki. Tehát már akkor nem tetszett az egész, nem is tudtam mit akarok, de nem szerettem volna csalódást okozni. Eltelt egy év, kettő, és rájöttem, hogy én ezt egyáltalán nem szeretem és nem akarok ebben dolgozni. Elvégeztem a harmadik évet is ,kozben dolgoztam, és mivel hidegehagyott az egész nem foglalkoztam a szakdogával.

Közben rájöttem mit akarok kezdeni az életemmel, de ahhoz lekell zárnom ezt az egészet. Legalább ha három évem elment rá, legyen meg a diplomám. Viszont se energiám, se időm nincs vesződni vele.

Hol találok olyat, aki megìrná, hitelesen és jól?

Nagyon megköszönném a tanácsokat !


2019. okt. 18. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, keress rá az IQ Factory-re, ők ezzel foglalkoznak és garanciát is vállalnak rá. Más kérdés, hogy megkérik az árát. Nekem ismerősöm volt, aki velük iratta meg a szakdolgozatát, nem derült ki.
2019. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd elő a szakdolgozatleírási útmutatót és annak tartalomjegyzéke alapján csináld! Csinálj egy jó bevezetést, miért választottad a témát. A mai internetes világban már nagyon könnyű szakdolgozatot írni, mert az irodalom könnyen felkutatható a netről. De ahhoz, hogy hozzákezdj muszáj elmélyedned a témádban. Keresgélned a neten. Azután majd összeáll a kép. 🙂
2019. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
IQ factory, de semmi garancia nincs rá, hogy jó is lesz. Én a tartalomjegyzéket/felvázolást szerettem volna kidolgoztatni, de borzasztó összedobott és primitív anyagot kaptam. Ennyi erővel pedig már magad is meg tudod csinálni, ha van egy normális konzulensed, aki ad ötleteket.
2020. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! én mindenkinek aki ezt a fórumot olvassa ajánlanám, hogy céggel ne csináltassa a szakdogáját. Én sajnos pórul jártam. Inkább magánszemély aki tisztességes...
2020. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

De hol találok magánszemélyt? Múltkor beszéltem valakivel akit egy masik fórumon találtam, viszont pár üzenetvàltàs után egyszerűen többet nem írt vissza!:/

2020. okt. 3. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!