Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik jövőre érettségiznek...

Akik jövőre érettségiznek (2020) ti tesztek két emelt érettségit?

Figyelt kérdés

Én jövőre érettségizek , de csak egy emeltet csinálok, ami a töri.

Sokan két emeletet tesznek az osztályomból, de én egy tárgyból sem éreztem magam elég magabiztosnak ,hogy még egyet csináljak. Főleg fakt nélkül. Vannak mások is úgy mint én?



2019. okt. 21. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak egyet csinálok, mégpedig angolból. Van egy középfokúm és egy felsőfokúm is, és nem kell majd 400-nál több pont. Úgyhogy megleszek, jó érettségit írok és kész.
2019. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit rizikós ha csak egy emeltet teszel, akkor annak nagyon jónak kell lennie. Ha két emeltet teszel akkor a jobbat számolja majd a rendszer. Én a helyedben két emeltre gyúrnék.
2019. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos csak egy nyelvizsgám van az is B2. :/
2019. okt. 21. 19:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem tudok kettőt tenni. Angolon gondolkoztam sokáig ,hogy megpróbálom az emeltet, de a szobelit túl nehéznek találom, valamint az írás se lenne szerintem olyan jó nekem.
2019. okt. 21. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is töriből, és szlovákból (nemzetiségi suliba járok, már alapjáraton emelt szinten tanuljuk, szóval ha már van lehetőségem, élek is vele. Ha emeltezünk, akkor 20% felett már megvan a középfokú, 80 felett a felsőfokú nyelvvizsga, plusz még németből lesz egy B2). A törit azért választottam, mert az érdekel a legjobban, és lehet, hogy szükségem lesz rá a későbbiekben, de amúgy fogalmam sincs, hogy merre kéne továbbtanulnom.
2019. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet csinàlok én is, földrajzból. Nyelvvizsgám is 1 lesz.

Ha megvan a 280pont bent vagyok :) nincs szükségem többre.

2019. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!