Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy oldalt 3...

Hogyan lehet egy oldalt 3 másodperc alatt elolvasni átlagos könyvben?

Figyelt kérdés

[link]


Az olvasás balról jobbra történik, ilyen gyorsan lehetetlenség mozgatni a szemet! Másodpercenként 20-szor oda-vissza nem tudunk nézni! Én ráfeküdtem a gyors olvasásra, és óránként kb. 60 oldalt tudok legfeljebb elolvasni, a szemem mozgásának a sebessége korlátoz le.

Ez a csávó hogyan olvas???? Mert ha csak függőlegesen, akkor arra túl sok a 3 másodperc, vagy meg egyszerre 5 sort olvas?


2019. okt. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom jó a fotografikus memóriája, kétlem, hogy valóban soronként olvas. De ezt csak laikusként mondom.
2019. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A következő videóban amit a jutub felhoz pont arról beszél, hogy hogyan csinálja és mellékesen a könyvét is reklámozza ami erről szól. Ha tudsz angolul, akkor hallgasd meg és olvasd el ha érdekel (Howard Berg)
2019. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De én nem tudok angolul, éppen ezért kérdeztem.

Nem azt mondom, hogy nézze végig a videót valaki, és szóról-szóra fordítsa le... Ha valakit érdekel a téma, akkor megnézi a videót, és akkor már miért ne írná le 1-2 mondatban?

2019. okt. 22. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyílván az olvasása felületes. Egyszerűbb dolgoknál működik. Ha odaadnál neki egy műszaki szakirodalmat, biztosan kudarcot vallana. Vagy adj neki oda egy orvosi anatómiakönyvet, megnézném mit értene/tanulna meg belőle...
2019. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!