Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány másodperc egy átlagos 50...

Hány másodperc egy átlagos 50 ccm-s motor gyorsulása 0-ról 50-re?

Figyelt kérdés

#motor. autó
2015. júl. 23. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha segédmotor akkor végtelen.
2015. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a robogómmal és a 110 kilómmal olyan 200-300m alatt simán felgyorsul még többre is, és 80 a vége, ez egy 50-estől tökéletes.
2015. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én váltós endurom, helyből indulva, egyenes szakaszon nagyjából 10 mp alatt 50-en van, aztán megy tovább. A robogósok általában gyorsabbak, mert nekik nem kell váltással tölteniük az idejüket. Cserébe én a hegy tetejéről röhögök lefelé, ők meg lent szenvednek a hegy alján :D:D:D:.
2015. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kettesnek és hármasnak az IP-címét már vizsgáljuk, kérjük saját érdekükben jelentkezzenek a legközelebbi kapitanyságon.
2015. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Online traffipax?:D privatkopó, mutass már egy fotót róluk, hogy csapatják negyven felett a robogóval :D
2015. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es, végre valami vicces :))


Az enyém ment régen 7-8 másodperc alatt is, de olyan könnyű görgővel, hogy 50 volt a max. Normális görgővel 11-12 mp volt, és egyenletesen gyorsult végig, az volt a szuper benne. Igaz, nem volt minden gyári.

2015. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát a itt a beismerö vallomás.:D


Olvastam egy posztot miszerint Sváajcban a netre felöltött fotó alapján büntettek meg valakit, ahol lefotózta a km-órát hogy mennyivel száguld. Itt nekem is kétségeim vannak, mert van autó ami öntesztet csinál gyújtásráadáskor, ilyenkor kiakasztja az összes mutatót miközben még áll az autó. Eszerint ha ezt lefényképezem, kiteszem a FB-ra, lecsuknak.

2015. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem egy Suzuki Sepia robogóm van, az fénykorában helyből kiállt egykerékre, olyan erős motorja volt, 50-es. Azzal kb 5 másodperc alatt már 50-el mentem, és 70 körül volt a vége.


Mellesleg én löttem le JFK-t. Ajjaj, holnap már el fog kapni az FBI ip cím alapján, mert beismertem? Igaz, akkor még nem éltem, de van egy időgépem!

2018. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!