Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évekkel ezelőtt elvégzett...

Évekkel ezelőtt elvégzett környezetmérnök BSc után van piacképes mesterszak, ráadásul ennyi év után?

Figyelt kérdés

A környezetvédelemmel ma már abszolút nen akarok foglalkozni, egyébként nem is hiszek a sikerességében.


Esetleg közlekedéssel foglalkozó valami?


Levelezőin lenne jó, nem estin és olyan, ami mellett van élete is az embernek.


2019. okt. 27. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg bármelyik mérnöki után bármelyik mérnökire lehet menni mesterre. De a közlekedésmérnöki megint nem valami piacképes dolog. A nyerő hármas ugye a gépész-, villamos-, mechatronikai mérnöki, de ha ez messze áll tőled, akkor biomérnöki, vegyészmérnöki, anyagmérnöki...esetleg műszaki menedzser vagy logisztikai mérnöki?
2019. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már minden távol áll, ami tanulás... Folyamatosan tanultam, de mindig rossz döntéseket hoztam.
2019. okt. 27. 20:43
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Akkor ideje lenne egy értelmes szakot nem?
2019. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi értelmes? Lassan már villanyszerelés is jöhet.
2019. okt. 27. 22:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Villanyszerelest pont érdemes.
2019. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Környezetmérnök bsct bármikor elcserélném egy villanyszerelőire.
2019. okt. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor is, ha nő vagyok, félős és baromira nem érdekel?


Az utóbbi bő 1 évben programozni tanultam, de akkora út áll még előttem, hogy pénzügyileg és idegileg is belerokkannék. Idegileg már belerokkantam.

2019. okt. 28. 07:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van az a gazdaságinformatikus, mérnökinformatikus vagy programtervező informatikus szak. Utóbbin van a barátnőm is, és nagyon szereti, jó tanuló. Levelezőn is meg lehet csinálni, mellette dolgozni. Ott is kevés lány van, de kit érdekel? Így meg nem lehet hozzáállni, hogy ,,akkor is, ha nő vagy?"
2019. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hol van ez a szak levelezőin?


Estin vagyok, baromi nehéz mellette 6 órás munkát találni.

Ráadásul nehéz szak (még az 1. félév nálunk nem, de aztán bedurvul), és nem elegendő az elhelyezkedéshez, hanem mellett önképzés is kellene.


Nem véletlen lennék akkor már inkább villanyszerelő.


Az a baj, hogy budapesti vagyok, levelezőin is valószínűleg minden héten van, így akkor meg úgy kellene munkát keresni, hogy kvázi minden pénteken már utazom is........

2019. okt. 28. 08:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Környezetmérnökként sok év után én inkább teljes hátra arccal új alapszakot kezdtem.


És igen, valahogy úgy, ahogy te: én sem hiszek már benne.

Voltam lelkes, akartam megváltani a világot is... mára még csak környezettudatosnak sem mondanám magam :/

2019. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!