Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon felek a golyatabortol!...

Nagyon felek a golyatabortol! Mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Félek hogy nem fognak elfogadni, mert nem vagyok valami szép , meg semmi fogni valo nincs rajtam, deszka vagyok. Ja és még szemüvegem is lett idén. Mert most derült ki hogy nagyon rossz a szemem. Ezekért nem fognak el ítélni? Milyen szivatasokra számítsak? Mi van, ha nem sikerül be illeszkednem? :( Előre is köszönöm :)

2019. okt. 30. 11:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Most leszek középiskolás egyébként.
2019. okt. 30. 11:35
 2/7 anonim válasza:
100%
ízlések és pofonok, nekem pont az olyan külsejű lányok jönnek be mint Te. de barátként meg nem a külső számít elsősorban.
2019. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#3 Tényleg? :) De tudod hogy milyenek a mai lányok, hogy a külső alapján választanak barátot. :(
2019. okt. 30. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, ez annyira hülye duma "mai lányok" te is mai lány vagy, akkor te is ez alapjan barátkozol? :D

Legyél jó fej, nyitott és add önmagad, ennyi.

18/L

2019. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
#3-as vagyok. én mint lányra gondoltam és nem barátra. de arra nem gondoltál, hogy lesz ott egy vagy több hasonló lány mint Te, így nem "lógsz" majd ki? tudom, hogy a lányok szeretnek klikkesedni, meg leoltani a többi csajt, de azért csak vannak/lesznek kivételek. ha külsőddel nem is de a személyiségeddel biztos be tudsz majd illeszkedni szerintem ;)
2019. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 En nem ilyen vagyok:) Engem egy bartsagban pont nem érdekel a külső.
2019. okt. 30. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más is ilyen gondolatokkal tele megy oda. Akár nagyszájú, akár csendes. Minden tini ilyen. Tudd, amikor félsz, a másik fél fejében is ilyenek futnak. Ez egy ilyen időszak.
2019. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!