Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OE mechatronikai mérnöki vagy...

OE mechatronikai mérnöki vagy BME üzemmérnöki informatikus?

Figyelt kérdés

Leginkább a programozás érdekel, de a mérnöki tanulmányok is (BME mérnökinfora nem lenne meg a pontom, az OE mérnökinformatika nem tetszik), szerintetek melyik lenne jobb?

Mechatronikán láttam, hogy van programozás a tantervben és szerteágazóbb, de a bprofnak is szimpatikus a tanterve a BME-n.

Köszi a válaszokat előre is!



2019. nov. 8. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A programozás részt önmagad is megtudod tanulni. De szabadon választhatóban is van programozással kapcsolatos tárgy (legalábbis pár éve még volt a BME-n). Nem tudom,most hogy van de amikor én jártam oda akkor kreditenként 3000 HUF ért felvehettél bármilyen tárgyat. Én egyébként BME mechatronikát választanám a helyedben.
2019. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz meg a pontom szerintem.
2019. nov. 8. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak ez a 2 játszik akkor az OE mechatronkai mérnöki ér többet, hiszen az üzemmérnöki nem rendes egyetemi szak, csak BProf.
2019. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Diploma az is.
2019. nov. 8. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Valóban, de alacsonyabb rendű, nem rendes BSc, csak BProf.
2019. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

"Diploma az is."


Úgy bizony. A gábordénes meg a dunaújvárosi is diploma. Sőt, a kodó meg a zsékáef is.

Jó lesz neked a béprof, vagy mi a rák.

2019. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali!

Másodéves mechatrós vagyok az OE-n, és valóban van programozás a tantervben, de ettől messze ne várd azt, hogy megtanulsz programozni. ...nyilván egy mérnökinfón sem fogsz elegendő tudást magadra szedni, de itt mégtöbb energiát kell beletenned, ha valóban programozni szeretnél. Ellenben van egy csomó szabadon választható tárgy és ilyen értelemben van átjárás a szakok és karok között. Villamosmérnökin nem godolkoztál?

2019. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!