Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte szociologian 2019ben...

Orsykaka kérdése:

Elte szociologian 2019ben mennyi atlag kell államira?

Figyelt kérdés
Most kezdtem nappali tagozaton és mindenhol 3,0-os átlagot látok, de mindenki arrol beszel, hogy 3,5-re emelték idén. valaki tud segiteni?

2019. nov. 10. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Helyes, emeljék is csak. Azért elég szégyen aki egy szociológiát se tud megcsinálni 4-5-ösökkel.


4.5-re emelném, a többi meg fizessen.

2019. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok boomer, nem ez volt a kérdés :D
2019. nov. 10. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

ELTE Szociológia TVSZ. Egy Google keresés.


Több önállóságot, mert a kettes se lesz meg...

2019. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, ezt mondom, hogy láttam hogy 3,0 de az egyetemen mindenki 3,5-ről panaszkodik, ezért kérdeztem, hátha válaszol valaki aki a Tátk-ra jár, de legalább kiokoskodtad magad, remelém szebb a napod pajti
2019. nov. 10. 15:27
 5/7 anonim válasza:
Fogalmam sincs mi a válasz de ha segít hasonló mértékben vagyok elveszve és remekül mulatok az eddigi kiváló megfejtéseken :d
2019. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehettek életképtelenek basszus.


Hallottátok már a Tanulmányi Osztály fogalmát?


1. Bemegy ügyfélfogadási időben.

2. Megmondja pontosan mikor kezdte a szakot.

3. Ebből a TO-s néni megnézi a TVSZ-ben és az aktuális szabályzatban/tanrendben hogy hányas átlagtól rúgnak ki.

4. Elmondja

5. Megköszönöd és kimész az ajtón.


Ennyire ostobák manapság az egyetemisták? Egy munkahelyen tudjátok ehhez képest mekkora önállóság kell?

2019. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...de ha féltek bemenni, akkor felhívom a TO-t és megkérdezem nektek az infót, majd ideírom.


Még csak be se kell menni... sőt ha a telefonálástól is féltek, akkor van egy email nevezetű 21. századi találmány 😃

2019. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!