Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécs pszichológia angolul...

Pécs pszichológia angolul vagy magyarul?

Figyelt kérdés
Vélemény pécsről????? Meg a Pszichoról légyszi, bárki(aki ott tanul(/t))

2019. nov. 15. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg ott tanulok. Nyilván a nagy különbség az hogy ha angolul akarod tanulni, akkor azt csak fizetősen teheted meg.

A tanárok szuperek, nagyon korrektek és kedvesek, nyilván itt is van egy-két szemét ember mint mindenhol, de nem túl sok, és ha ügyes vagy, el tudod kerülni őket. Én idén végzek és eddig mindig sikerült.

Ha külföldön akarsz dolgozni akkor menj az angol képzésre.

2019. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Pecs jo lehet, de a kozlekedes borzalmas. Szeged ebben a tekintetben sokkal jobb dontes, mellesleg ott az orszagban a legjobb a pszichologus kepzes
2019. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Az hogy Szegeden a legjobb a pszichológus képzés, erősen megkérdőjelezhető :D.

Az viszont tény, hogy mint város, Szeged ezerszer jobb, mint Pécs.

2019. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szegeden a levelezőn gondolkodom, Pécsett pedig az angol jobban érdekel. Viszont a pécsi pszichológiáról érdekelne még az, hogy az órarendet össze lehet e llítani úgy, hogy pl csak heti három napot kelljen Pécsett töltenem...
2019. nov. 17. 18:32
 5/10 A kérdező kommentje:
meg mit jelent hogy viselkedés elemző ba t adnak, van más fajta ba is?
2019. nov. 17. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
A BA elvegzese utan viselkedeselemzo diplomat kapsz, ami semmire nem jo. El kell vegezned a mesterkepzest, hogy igazi pszichologus legyel, tehat ot evig kell egyetemre jarnod (3 alap + 2 mester)
2019. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, de ezzel semmi problémám nincs, mármint, öt év öt év
2020. jan. 1. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül hová mentél kérdező? :) Ha esetleg Pécsre jöttél, akkor gondolom már tudod, hogy itt nincs pesti rendszer, itt nem lehet praktikus órarendet összerakni. :( Szívás volt emiatt az 5 évem, mert lehetetlen volt dolgozni egyetem mellett kb., úgyhogy csak mester alatt oldottam meg, muszáj volt.
2020. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
haha Pécsre, angolul és még előnyömre is vált, hogy az órarendet ők állítják össze, mert így nincs stressz, hogy nem kerülök be valamilyen órámra, plusz hosszú hétvégéim vannak
2021. jan. 26. 09:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek örülök, nálunk magyaron sok félév nem volt praktikusan megoldva, ahogy azt írtam, de a péntekek általában szabadok voltak.
2021. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!