Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem? .

Ekitvd kérdése:

Szerintetek van esélyem? .

Figyelt kérdés
Romániában élek és jövőre tenném le az érettségit, de én Magyarországon szeretnék tovább tanulni és mivel csak ebbe az évbe kezdtem érdeklődni ez iránt most tudtam meg csak hogy szükséges egy emelt szintű érettségi. És az lenne a kérdésem hogy szerintetek egy 4 éves tananyagot sikerülne megtanulnom egész az érettségig?

2019. nov. 17. 08:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen.
2019. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen tárgy töri magyar földrajz ezek szerintem könnyebbek. A matek a fizika kémia biosz mar inkább attól függ milyen alapjaid vannak és hogy mennyit kell pótolni azokat nem mondanám setagaloppnak.
2019. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Történelemet választottam
2019. nov. 17. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!