Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a szolnoki...

Bettike066 kérdése:

Mennyire nehéz a szolnoki KÖZGÉ-be bekerülni? Nektek milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Turisztikai szakra szeretnék jelentkezni. 4,6-os az átlagom. 50-60 pontos felvételiket írok (matek, magyar össz.). A vitt jegyeim, hogy számítsák (mindenem 5, kivéve a matek 3)? Tudtommal 100 pontot lehet összesen elérni (vitt jegyek, központi)


Milyennek a diákok?


Mennyire nehéz?


Tanárok jófejek?


Tényleg anyagilag eleresztettek az idegen forgalmisok?


Köszönöm a válaszokat! :D



2019. nov. 20. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyenek a diákok?

Osztálya válogatja. Többnyire jó a közösség.


Mennyire nehéz?

Ha nincs nyelvérzéked, kemény. Meg amúgy se könnyű. De ha tanulsz, nem lesz gond.


Tanárok jófejek?

1-2 igen, a többi viszont brutál.. egynémelyiknél még egy pedofil is jobb, azok legalább szeretik a gyerekeket. :DDD


Tényleg anyagilag eleresztettek az idegenforgalmisok?


99%ban sajnos igen!

2019. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Te odajársz/jártál?

2019. dec. 26. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, oda jártam, már 6 éve lesz, hogy érettségiztem. (Durva :O ) Ha még van kérdésed, szívesen válaszolok. :)
2019. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nehéz bekerülni?


Téged hány ponttal vettek fel oda?


Melyik szakra jártál?

2019. dec. 28. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es átlaggal felvettek simán a közgazdaságira, én oda jártam. Az idegenforgalmira (akkor még így hívták) lehet, hogy több pont kell, azt nem tudom. Sajnos arra sem emlékszem már, hány ponttal vettek fel. 10 év csak sok idő.. :D
2019. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek ezek az infók :D
2019. dec. 30. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!