Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányszor próbálkozhatok a...

Hányszor próbálkozhatok a matek érettségivel?

Figyelt kérdés
Eddig 2x próbáltam és nem sikerült, utána tudom fizetős de muszály neki meglennie valahogy. Annyira nem értek hozzá...

2019. nov. 20. 21:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Ez a te matektanárodnak a hibája, azért mert megengedte neked hogy érettségizhess ahelyett hogy megbuktatott volna matematikából. Gyengébb szakgimnáziumokban sajnos ezt csinálják a tanárok. Aki az utolsó évéig eljutott és nehezen tanul, azt átengedik kettessel inkább, csak tűnjön el végre az iskolából.. Pedig az évismétlés sokkal hasznosabb lenne ezeknek a tanulóknak.
2019. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
MUSZÁJ, PONTOS J-VEL!!!!
2019. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor próbálkozol, ahányszor akarsz, csak fizetni is kell érte, ahogy írod.
2019. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
2. Tudjuk, hogy pontos j-vel van, én is tudom, mégis a kérdésre válaszoltam az előbb, pedig észrevettem a hibát. Láttam, jött egy válasz, kíváncsi voltam, mi van benne a matek érettségivel kapcsolatban, erre kiderül, csak a helyesírást javítja.
2019. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen elnézést, elgépeltem mert gyorsan írtam. Hát igen szerettem volna még egy évet de átengedtek azzal, hogy mindenki az osztályból mehessen érettségizni...pedig jól tudták hogy nem fog menni.Tiszta egyes voltam még kettest adtak. Épp hogy egy kettesem volt talán...
2019. nov. 20. 22:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig vannak ilyen emberek akik nem a kérdéssel foglalkoznak, hanem belekötnek egy hibába, amit lehet véletlen lett úgy gépelve...Várod hogy hátha jön egy értelmes válasz erre egy ilyen érezik.
2019. nov. 20. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiszer szeretnél, járj külön tanàrhoz, szóbelivel csak meglesz már az. Nekem is azzal lett meg. Hajrá!
2019. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja csa jobb lenne ha nem kéne szóbeli :D írásbeli megvan a kettes azt meg is lenne a kész érettségi :)
2019. nov. 20. 23:11
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Pedig matekból könnyű a kettest megszerezni, lehet tippelni a választ is, amire jár a pont függetlenül attól hogy megoldodtad-e. Meg a részletek, hogy valameddig eljutsz arra is jár. Mondjuk ez a taktika egyetemen már nem nyerő, időt pazarló dolog, miközben elég hosszas fejtegetést követelő feladatok vannak pluszba hátra.
2019. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy korrepetitort, aki felkészít.
2019. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!