Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből tudom hogy alkalmas...

Miből tudom hogy alkalmas lennék tanárnak?

Figyelt kérdés
Leginkább matek infó szakos tanár lennék, érdekel és szerintem megy is mindkettő. A pszihológia is nagyon érdekel, de oda nehéz bekerülni és elvégezni is, szóval arra gondoltam ez jó lenne B tervnek. Szeretek az emberekkel foglalkozni, empatikis vagyok, sokak szerint jól átlátok bizonyos helyzeteket, viszont néha nehezemre esik nagyobb közönség előtt beszélni, sokszor félek h kinevetnek. A tanári pályánál is ez a legnagyobb félelmem, hogy ki kell majd állni sok ember elé majd a gyakorlaton. Szerintetek le tudnám küzdeni, vagy inkább felejtsem el?
2019. nov. 27. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kevés pénzből meg tudsz élni akkor szinte már alkalmas vagy tanárnak. :(
2019. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is tanárnak készültem, de rájöttem, hogy az nagyon sok munka és tanulás lenne, és nem lenne meg a gyümölcse, mert a fizetés egyenlő a nullàval. Ezen kívül csak önköltségesre kerülnèk be ami alaphangon 5 millió forint, és ebben nincs benne az, hogy hol lakom, eszem, stb.

Ha ezekre fel vagy készülve, vagy esetleg a szüleid tudnak támogatni nagy összegekkel a későbbiekben is amikor màr dolgozol akkor megéri, hajrá!

Másképp maximum akkor éri meg, ha mellékàllàsban valami nagyon fa sza melód van.

2019. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!