Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy aláíráspótló vizsga...

Egy aláíráspótló vizsga mennyire szokott nehéz lenni?

Figyelt kérdés
Van 2 tárgyam,matek 1 és villamosságtan 1 amiből mennem kell majd,ha akarok aláírást.Mennyire nehéz?Az tudom,hogy a teljes féléves anyag bennük van,de pl adhatnak-e benne nehezebb feladatot,mint amiket zh-ba és gyakorlatokon csináltunk?

2019. dec. 6. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Adhatnak. Miért ne adhatnának?

De komoly lehet a baj, ha a két alap tantárggyal ekkora gondban vagy!

2019. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit lebecsültem ezeket a tárgyakat és nem tanultam rájuk annyit,amennyit kelett, sajnos.És most próbálok rájuk tanulni,hogy meg legyen az aláírás a vizsgákhoz...
2019. dec. 7. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Félév anyaga simán menjen, főleg azért mert tényleg alap tárgyak. Minden ezekre épül.
2019. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Menj el olyan magán zh felkészítőre ahol már régóta tart ilyet a delikvens. Ha jó helyre mész akkor nagyjából tisztában lesz vele, hogy mi várható. Egész jól leszokták adni a várható típusfeladatokat. Én minden nehéz alapozó tárgyból jártam az elején és megérte mérnök lettem. Első pár félév után meg belejöttem annyira, hogy már nem is kellett. ( hozzáteszem akik időbe végeztünk azok közül nagyrésze így csinálta) Persze egyedül is fel lehet készülni de idő igényesebb.
2019. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem eddig csak 1 aláíráspótló vizsgáhiz szerencsém a BME-n, (a mi karunkon nem szokás) de senki sem ment át rajta
2019. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja,nálunk is elég durva.Elvileg 80% a bukási arány és olyan szintű tudás kell hozzá,hogy zh-kat megtudod írni vele 4-esre,ahogy a felsőbb évesek mondják...
2019. dec. 9. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, kandós vagyok. erről mi is kérdeztük a hökösöket és matekból kb olyan nehéz mint a vizsga, szóval nehezebbre számíts mint ami a zh-kon volt. villanytanon gyakvezetőnk pedig szintén ezt mondta a villanytanról, hogy az már olyan mint a vizsga kb, csak elméleti kérdések nélkül.
2019. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
szia én is kandós vagyok, szerintem az ilyen kérdésekkel sokkal többre jutnál ha az osztálytársakat kérdeznéd meg, vagy felsőbb éveseket, kandó tk-t, messenger csoport is van... kérdezz körbe :)
2019. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!