Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz a pótlás?...

Miért ilyen nehéz a pótlás? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban tanulok második éve és mindig mikor beteg vagyok rengeteget kell pótolni hogy ne maradjak le nagyon. El szoktam kérni egy osztálytársamtól a leckéket, lefotózza és átküldi én pedig leírom, de az mégsem olyan mintha ott lettem volna és figyeltem volna órán. És emellett félek hogy akitől elkérem a leckét nem jól írta le, pedig próbálom mindig olyantól elkérni aki szorgalmas tanuló. Nagyon sok házit kapunk ígyis de amikor au órai anyagot is pótolni kell minden tantárgyból az kicsit sok. És a tanárok is elvárják hogy amikor először megyek betegség után akkor egyből megírjak minden dolgozatot amiről lemaradtam. Hogyan tudom megkönnyíteni ezt az egészet? Más hogy csinálja?
2019. dec. 11. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy nem pótoltam semmit, nem érdekelt, mégis levizsgàztam.
2019. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!