Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha orvosira fogok járni...

Kelly2000 kérdése:

Ha orvosira fogok járni jövőre, és most van időm tanulni előre, mivel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Tavaly nem vettek fel, de most októberben újraérettségiztem, és a pontjaim megvannak. Viszont van egy szabad félévem, ezért szeretnék segíteni magamon, hátha kicsit könnyebb lesz jövőre. Könyvcímekre, esetleg interneten is fent levő fájlokra gondolok, amikhez könnyű hozzáférni.

2019. dec. 11. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ebben a szabad félévedben pihenj.
2019. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nehogy elkezdj tanulni :’D

Hidd el, lesz bőven mit tanulni szeptembertől. Nem éri meg előre készülni. PIHENJ, vagy dolgozz vagy bármi, csak ne tanulj.

2019. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék elszokni a tanulástól😅
2019. dec. 12. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogsz, de hidd el, hogy anélkül is bele lehet őrülni a tanulásba, hogy “feleslegesen” tanulnál nyáron. Mondom így az anatómia szigorlatom előtt .:’D
2019. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Most van a vizsgaidoszak elso hete, de en mar masfel hete kiegtem, es hol a vege..

Szoval komolyan azt ajanlom, NE tanulj elore. Boven lesz ra idod, miutan felvettek, addig feleslegesen ne tedd ezt magaddal.

2019. dec. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Miért baj az, ha előre szeretne olvasni a témában? Azért, mert akkor esetleg órákon 1-2 dolog már ismerősen csengene és annyival könnyebb dolga lenne vagy mi?

Nem értem, miért fáj ez nektek. Nyílván nem könyveket akar megtanulni a kérdező, hanem olvasgatni meg gondolom nem is napi 12 órábab. De amit érdekesnek talál, azt meg is jegyzi.


Nem tudom hova készülsz, de a DE honlapján fent van az ajánlott irodalom. Gondolom, nincs nagy eltérés az egyetemek közt, de egyébként szerintem a másik 3 egyetem honlapján is ugyanúgy fent van.


Amúgy nyelvet is tanulhatsz, akkor is ha van már nyelvvizsgád de másik nyelvet is szeretnél tanulni. Esetleg jogsit is csinálhatsz, ha még nincs és akarsz. Ezekre nem lesz időd a kövi 4-5 évben.

2019. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!