Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az egyetemen tanítói karra...

Az egyetemen tanítói karra szeretnék majd járni. Melyik tantárgyból lenne érdemes faktot felvenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyelvet (főleg angolt) vagy informatikát vagy tesit vagy matekot. Nézz körül, melyik intézményben mik a lehetőségek általában, mert pl. rajzzal, technikával semmire nem mész.
2013. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
angolon gondolkoztam, de abból nem sokára megyek nyelvvizsgázni úgy is érdemes lenne? tesiből alkalmassági vizsgát kell csinálnom szint úgy énekből is. az informatika felejtős:D
2013. márc. 11. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy gimiben fakt. Én már a műveltségi területre koncentráltam. A lényeg, hogy amiket írtam, azokat érdemes művternek felvenni majd 2. félévtől, mert azokkal jobbak az elhelyezkedési esélyek.


Felvételi pedig valóban van tesiből és énekből, de ezekhez nem kell kiemelkedő szintet produkálni ahhoz, hogy felvegyenek. (Tisztán kell énekelni, ill. szolmizálni is; ezt később is kérik, meg furulyát is.)

(Plusz van logopédiai vizsgálat is, ill. pedagógiai alkalmassági is.)


Szóval mindent egybevetve szerintem mégis talán az angol fakttal jársz a legjobban; vagy a matekkal, mert az is elég húzós.

2013. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy matekból annyira nem vagyok jó.

De azért köszi szépen a segítséget:))

2013. márc. 11. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor ha a faktot nem is vállalod be, de azért húzzál bele, mert tényleg a matek az egyik legkomolyabb tantárgy. :)

Ja, meg a magyar is, főleg a nyelvtan.


Sok sikert. :)

2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt fogom tenni:) köszönöm:)
2013. márc. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!