Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes utánna járni a dolognak?

Sztepi kérdése:

Érdemes utánna járni a dolognak?

Figyelt kérdés

A közfoglalkoztatottak és a közalkalmazottak is kaptak egyaránt jutalmat a hónapban. Ez most a szeptemberre illetve októberre járna a választások miatt?

Egy évet dolgoztam közalkalmazottként, de én nem kaptam. Érdemes megkérdezzem, hogy mire jár, illetve kinek?



2019. szept. 22. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy barátnőm sem kapott, pedig végig dolgozott, közfoglalkoztatott volt, de már felvették közalkalmazottként 2-3 hónapja.
2019. szept. 22. 17:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen le van írva, kinek jár.


Aug 1. napján melyikőtök volt ilyen jogviszonyban?

2019. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez?

Csak a közfoglalkoztatottak kapnak úgy néz ki, olvasd el a cikket.

Közalkalmazott vagyok, nem hallottam erről de akkor én nem is kapok semmit. Pedig jó lenne, az emeléskor is csak a garantált minimum alatt nőtt a pénzem, ez is a választások miatt egy nesze valami, szavazzál.

2019. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A közalkalmazottak nem kapnak. Nekik rendes fizetésük van. Viszont a közfoglalkoztatottak 55-70.000 Ft körül keresnek, nekik jár az 54.000 Ft.
2019. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!