Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy nyugtasssam meg a szüleim...

Hogy nyugtasssam meg a szüleim, ha félévkor 4 tantárgyból bukok?

Figyelt kérdés
Már egyszer 7.-félévkor 2 tantárgyból megbuktam általánosban. Nagyon bedühödött az egész család, nagyapám szégyennek nevezett, míg mások hülyének. Apám is nagyon szemét volt velem akkoriban. Hiába nyugtattam őket hogy javítok, nem akartak nekem hinni, és ugyanúgy aggódtak tovább. Év végére sikerült felküzdenem az átlagom egy jó jegyre. A nyolcadik zökkenőmentesen folyt. De most kilencedikben (szakközépiskola) Konkrétan az egész osztályból mindenki bukik legalább 1 tárgyból, sőt van olyan aki 6-ból is. Szóval nem mondhatják rám azt, hogy én mennyire hülye vagyok az osztályomhoz képest. A matek, a kémia, és a fizika meg a gyakorlat viszonylag jól megy. De a szüleimet ez sem nyugtatja meg. Hiába mondom nekik hogy ismét feltolom az átlagom akkor sem bírnak lenyugodni..... omolyan, mintha a történelem ismételné önmagát. Mit tegyek?? Nagyon sürgősen segítségre lenne szükségem! (Nagyon keveset szoktam számító gépezni, de ha gépezek, akkor is inkább csak netezek.)

2019. dec. 13. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Soha ne felejtsd: "amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten is".

Ezzel együtt: a tanárod nem szenya (bár nyilván most ezt gondolod), nem törleszt, hanem nevel. És jó ha tudod: a fájdalom nevel!

Ha eljön az ideje, akkor meglásd, lehetőséget is kapsz.

2019. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!