Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok, ilyen, hogy ha...

Miért vagyok, ilyen, hogy ha valami nem sikerül elsőre vagy nehéz, akkor feladom?

Figyelt kérdés
Föleg a tanulással vagyok így.
2019. dec. 20. 09:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Tehát tanulok, de a nehezebb tárgyakkal csak próbálkozok. Meg ha már 3as vagy rosszabb vagyok belöle, akkor úgy teszek mintha nem is lenne meg órán nem kérdezek róla, mert csak lejáratnám magam.

De lehet az a baj, hogy semmi sem érdekel eléggé.

9.-es vagyok gimiben, de nem tudom, miért ide járok.

Lehet vannak céljaim, de azok mindig irreálisak. Inkább csak el vagyok és örülök, hogy élek.


Bocsánat, ha depis hangulatú az írásom. Nem azért írtam.

2019. dec. 20. 09:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Általánosban jó tanuló voltál? Ha igen, mennyit készültél?

Nekem is hasonló volt a helyzet gimi elsőben, mert egy nagyon gyenge általánosból jöttem, ahol semmi tanulással voltak 5-öseim, aztán meg sorra csúsztak be a rossz jegyek, mert nem szoktam hozzá a rendszeres tanuláshoz. Idő kellett, míg megtaláltam a módszereimet, de végül közel kitűnőre érettségiztem :)

2019. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott kicsit rosszabb jegyeim voltak.
2019. dec. 20. 12:18
 4/4 A kérdező kommentje:
De végülis nem mindegy?
2019. dec. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!