Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű történelem...

Emelt szintű történelem érettségire miből érdemes készülni?

Figyelt kérdés

A Száray-féle tankönyvekből csinálom a vázlatokat. Ez elegendő?

50-60%-os eredmény kellene. Ahogy eddig néztem fedi a követelményeket, nincs minden túlrészletezve, de esszébe is csak a lényeg kell.



2019. dec. 20. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még a Történelem érettségi témavázlatok (Bori István ,Mátyus B.Gyöngyi) könyvet ajánlanám.
2019. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Száray féle könyvek is jók, de ez még tömörebb ,vázlatszerűbb
2019. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ez a könyv is meg van, csak nekem némelyik témakör túl részletesnek tűnik, és sok olyan infó van benne, amit esszénél nem feltétlen kérnek. Viszont van benne sok hasznos vázlatpont is.

Egyébként ha csak a Száray-könyvekből tanulok, 50-60% eredményt összehozni reális cél?

2019. dec. 21. 11:10
 4/4 anonim válasza:
Persze. Mi csak a Szárayból tanultunk, bőven elég volt emelt törire. Csak az apróbetűs részeket is tanuld meg.
2019. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!