Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezen megy a tanulás van...

JOK3R[HUN] kérdése:

Nehezen megy a tanulás van valami tippetek?

Figyelt kérdés
tanulás

2019. dec. 20. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ne add fel.

2. Gondolkozz

3. gogo táncos még mindig lehetsz.

2019. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj? A képességeidhez képest túl nehéz a suli? Motiválatlan vagy valamilyen okból (pl. nem jó tagozatot választottál, fölösleges dolgokat kell tanulni stb.)? Lelki gondjok gyötörnek (szorongás, depresszió, problémás család stb.)? Minden különösebb ok nélkül motiválatlan vagy? Elfáradtál így decemberre?


Az októl függ, hogy mi a leghatékonyabb segítség.

2019. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uhh nekem is...

Ilyen kliséket tudok csak írni, hogy aludj eleget, mozogj, legyen megfelelő a folyadék bevitel, kipróbálhatod a pomodoro módszert, vagy olvass utánna a dolgoknak, tarts szünetet, céllal ülj le tanulni, tudd hogy magadnak tanulsz, próbáld visszamondani amit megtanultál vagy valaki másnak elmagyarázni és semmiképpen se halogass úgy mint én...

Most ennyi jutott eszembe. Sok sikert!!!

2019. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönom mindenkinwk a segítséget igen elfáradtam decemberre a pomodoro rendszert lehet megpróbálom
2019. dec. 20. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Motiváció pl. Idő és ktg.spórolás, ha elsőre megvan a tantárgy. A vizsga mindig nehezebb egy anyagból, mint a 2 zh. Ráadásul akkor már jobban buktatnak a pénz miatt. Meg, hogy inkább most megcsinálni. Ne kelljen másodszor végig ülni az órákat, vizsgákat. Változhat a követelmény... Legyen valami fontos cél előtted. Optimistán gondolkodj.
2019. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!