Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan ragorcsolok a...

Iszonyatosan ragorcsolok a vizsgara. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akarmilyen nagyobb megmerettetes, jelen esetben vizsga jon, nagyon gorcsolok miatta. Nem elozo nap, mar hetekkel elotte. Nem bizok magamban, masok onmarcangolas nelkul lazan megcsinaljak, van aki megtanulja a tetelek negyedet es atmegy, en pedig a puszta tudattol, hogy lesz par tetel a 120-bol,amit nem annyira tudok, rosszul vagyok. Mar rengeteget tanultam, szoval nem arrol van szo, hogy ellustulum, egyszeruen hullamokban jon a szorongas es idegesseg, egyre kevesebb idom van, emiatt meginkabb stresszelek. 3 napom van meg, az elegendo lehet alaposan atnezni? (300 oldal, evkozben mar tanultam es mar egyszer vegigragtam most is) A masik, hogyan alljak hozza jol? Koszonom szepen!

2018. máj. 28. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
meg kell tanulnod bízni magadban. ez mindenkinek máshogy jön.
2018. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. Ha eddig ilyen voltál ilyen leszel. Majd ha végeztél a tanulással könnyebb lesz és rájössz, hogy mindaz amit tanultál a munkahelyeden felesleges lesz. Én is ilyen vagyok, mint te és szerintem sokan vannak így. Emiatt mentek már el vizsgáim is sajnos. Elrontottam a feladatokat stb, pedig tudtam őket. De hát ez van. Erről amúgy nem te tehetsz, hanem az oktatási rendszer. Tönkreteszik az ember egészségét.
2018. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%

Az a legrosszabb amit teszel, hogy ragorcsolsz! Ugy nem lehet nekiallni semminek. Tavaly vizsgaztam, es elotte elkovettem aztxa hibat, hogy az utolso 1honapban kezdtem el tanulni. Ugyan igy voltam min te, elolvastam egy tetelt, amit nagyon nagyon tudni akartam es nem ment. Orakat sirtam amiert nem tudom megtanulni, mert annyira nem kapcsolodott a temahoz de meg is tudni kellett. Aztan a vegen mar ugy ultem le tanulni, hogy na majd lesz ami lesz, nem vettem veresen komolyan, nem gorcsoltem ra! Mit ad Isten, egybol sikerult jobban megertenem, csupan csak azzal hogy nem gorcsoltem ra. Aztan amikor eljott a vizsga, a legnehezebb tetelt huztam ki, es 4es bizonyitvannyal zartam!

Ne ugy allj neki hogy nem fog sikerulni. Igen is sikerulni fog mert keszultel ra, hidd el ez igy lesz!

2018. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

"Ne ugy allj neki hogy nem fog sikerulni. Igen is sikerulni fog mert keszultel ra, hidd el ez igy lesz!"


Azért ez a tanáron is áll. Ha a tanárnak ki van adva, hogy szórja a diákokat és olyan feladatokat ad esetleg vagy szivat a szóbelin akkor nem fogsz átmenni még akkor sem, ha tudod. Vannak olyan tárgyak amik bizony csak 3.-ára sikerülnek és nem azért, mert nem tanultál. :)

2018. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
márpedig rajtad áll. ha megtanultad és tudod, akkor szépen nyugodtan megírod és meglesz.
2018. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!