Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ki az aki itt...

Egyetemisták, ki az aki itt tölti a szabadidejét ahelyett, hogy a vizsgáira készülne?

Figyelt kérdés

Mielőtt teljesen kiégtem volna a sok tanulástól, feljöttem az oldalra, és eme szuper kérdés fogalmazódott meg benne böngészés közben :D


Kíváncsi vagyok, hogy hányan vannak még így mint én.


Esetleg leírhatjátok azt is, hogy milyen szakon tanultok, és mennyi vizsgátok van még hátra... :D


2019. dec. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én :D

Gépészmérnöki szakra járok. Január elején van még egy vizsgán, Hő- és áramlástechnikai gépek. Arra tanulok, de időnként itt körök ki...

2019. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

* kötök ki

Autokorrekt, sorry

2019. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem helyett, közben.

Most pl. már túl vagyok 1,5 óra tanuláson, felnéztem ide 10-15 percre. Még ezt a kérdést megválaszolom, aztán folytatom.

1 vizsgám van még, de az elég nehéz:S, viszont csak január közepén lesz. Csak tegnap álltam neki:)

Orvosi

2019. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is az oldalt böngészem, ahelyett, hogy tanulnék:DD

5 vizsgám van hátra

középiskolai tanár

2019. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én... :D

Mentőtisztnek tanulok, baromira nincs kedvem a neuroanatómiához...

Még 4 vizsgám lesz januárban, ha nem kell semmiből sem UV-re menni. :D

2019. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is orvostanhallgató vagyok. Csúsztam anatómia szigorlat miatt. Most fogok belőle januárban újra menni. Túl sok kedvem nincs hozzá,nagyon szenvedek tőle. Ezen kívül lesz még két vizsgám(pszichológiák),azok január végén. Én pakolgatok,vásárolgatok,cicázok és filmezek sokszor.
2019. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!