Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán szoktak a...

Forgalmi vizsgán szoktak a vizsgabiztosok szivatni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mivel? például nem csatolja be az övet, vagy hasonlókért rá kell szólni? Hallottam haveromtól, hogy ilyesmiket csinálnak.
2019. dec. 29. 03:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában rendesek és nem csinálnak direkt ilyen dolgokat. Most persze lehet 1000 ből egy aki igen, de tapasztalatom szerint nem jellemző.

A direkt buktatás se, bármennyire is hiszik ezt sokan, van elég okuk buktatni így is.

4 önàlló kategóriát tettem le, B,T,C,C+E

2019. dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Vizsgadíjból él.

Saját érdeke, hogy szívasson.


Amúgy van lista, mit kell betartani. Sokan azt is szivatasnak tartják, hogy csak azt teszi, ami a dolga.

2019. dec. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Index nélküli indulás baleset veszélyes. Még jó, hogy azonnal bukta.

Be nem kötött biztonsági öv szintén. Indulás előtti ellenőrzés, alap.


Itt egy teljes lista


[link]


Nem cél, hogy felelőtlen sofőrből több legyen! Az lenne a szivatás, ha minden süket vezetőt átengednének.


Amúgy kameráz be a vizsgát. Ott nem fognak szivatni. Van róla dokument. Ellenben te is látod, mit csészel el és miért kellett volna szigorúbbnak lenni.



És nem csak megtenni kell egyes dolgokat, hanem kimondani! Azért, hogy tudja a vizsgabiztos mit csinálsz.

2019. dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom szivatni akart-e, de elindulás előtt volt egy fura megjegyzése. Az oktatóm nem hallotta, de amikor elmeséltem neki nagy szemeket meresztett.

Egyívű fordulást húztam. A vizsgabiztos nő azt mondta, ha javítani kell javíthatom, de ne y legyen belőle.

Az oktatómmal nem értjük mire gondolt.

Úgy tanultam, hogy ezt csak y -al lehet javítani.

2020. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!