Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Soproni...

Mi a véleményetek a Soproni Művészeti Egyetemről? (AMI)

Figyelt kérdés

Művészeti egyetemre szeretnék továbbmenni tervező grafikát tanulni, és az egyik lehetséges iskola az az Alkalmazott Művészei Intézet (AMI) lenne.

Viszont ott a felvételinél fejmintázás és aktrajzolás is van, amit én még soha nem tanultam és ezért az ilyesmi gyakorló tanfolyamokért plusz pénzt kéne kiadni.

Ez nem is lenne annyira nagy gond.


Viszont én azt hallottam, hogy mostanában nem a legjobb az a hely és sok ott a gond.

Ezért kérném azt hogy aki ott tanul vagy ismeri hogy ott mi a helyzet most, az mondja el.

(Mivel ha tényleg nem éri meg odamenni, akkor nem költenék pénzt a felvételire való gyakorlásra)



2020. jan. 6. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Egykor Szombathelyivel volt egy egyetem és ottani képzés nincs a csúcson állítólag.
2022. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!